Erasmus+ - iskustva i mogućnosti

Info-dan Odjela za etnologiju i kulturnu antropologiju o Erasmus+ programu održat će se 13. ožujka u 13 sati u predavaonici 125.

Namjera je Odjela informirati studente i potaknuti ih na prijavu na Erasmus+ natječaj koji je otvoren do 25. ožujka 2014.

Na info-danu bit će riječi o mogućnostima akademske mobilnosti za studente Odjela te o dosadašnoj mobilnosti na Odjelu.

Svoja iskustva prijave i odlaska na Erasmus programe izložit će studentice Odjela koje su boravile na inozemnim znanstveno-nastavnim ustanovama s posebnim osvrtom na sam proces prijave i odabir sveučilišta. Također, raspravljat ćemo o mogućnostima odlaska na stručnu praksu te općenito ukazati na prednosti sudjelovanja u Erasmus+programu.

Sudionici:

Marija Džaja, Ured za međunarodnu suradnju i mobilnost

Danijela Birt Katić, odjelna ECTS koordinatorica

Ivana Gmižić, 2. god. diplomskog studija

Melita Vuković, 1. god. diplomskog studija

Nina Vigan, mag. etnologije.

Pozivamo Vas dan nam se pridružite u što većem broju!