Međunarodni dan studenata - 17. studenoga u studentskom klubu „Božo Lerotić“

„Studen(t)i za studente“

Studentsko savjetovalište Sveučilišta u Zadru Vas poziva da zajedno s nama obilježite Međunarodni dan studenata prigodnim programom kojeg smo pripremili za Vas.

11:00 Studentska predstava Trno(ružica) 21. stoljeća

Studenti treće godine Odsjeka za razrednu nastavu pod vodstvom doc. dr. sc. Teodore Vigato izvode javnu probu scenske igre Trno(ružica) 21. stoljeća.
Podržite ih svojim dolaskom i uživajte u predstavi.

14:00 Radionica za studente pod nazivom "Sutra ću" - Umjetnost odlaganja obaveza

Pate li studenti od prokrastinacije tj. odlažu li svoje obveze za kasnije, za sutra?
Možda bi odgovor na ovo pitanje najbolje ilustrirala stara uzrečica Ne pitaj damu za godine, niti studenta za index.
Ukoliko želite saznati više o fenomenu "Sutra ću", ova radionica je prava stvar za Vas.

17:00 Razgovor o Studentskom savjetovalištu, pitanja i odgovori - FAQ

Čemu služi Studentsko savjetovalište? Tko tamo radi? Kakve usluge nude studentima?... i ostala Frequently Asked Questions.
Na pitanja odgovaraju djelatnici Studentskog savjetovališta.
U ulozi moderatora: Alen Juranko, student 2. godine psihologije.

Cjelodnevna izložba likovnih radova studenata Odjela za izobrazbu učitelja i odgojitelja

Studenti Odjela za izobrazbu učitelja i odgojitelja za Vas su priredili likovnu izložbu koju tijekom cijelog dana možete razgledati u studentskom klubu „Božo Lerotić“.

Dođite i pogledajte što uz malo mašte i mentorstvo doc. art. Saše Živkovića mogu napraviti naši budući učitelji i odgojitelji.

Plakat možete pogledati ovdje.