Natječaj za nabolju studentsku fotografiju - produžen rok prijave do 12.12.2016.

Izbor najbolje studentske fotografije

Pozivamo studente da pošalju svoje fotografije vezane uz nastavu, praksu ili teren do 12. 12. 2016. na e-poštu: jkupsjak@unizd.hr. Svaka fotografija treba biti popraćena kratkim opisom snimljene situacije. Fotografije će biti objavljene na facebook stranici Odjela gdje će biti omogućeno glasati za najbolju fotografiju 'lajkovima'. Fotografija s najviše glasova će se predstaviti na Božićnom domjenku i trajno izložiti u predavaonici. U prilogu je najbolja fotografija 2014. godine. Autorica: Ines Horvat, studentica diplomskog studija etnologije i antropologije.

Prilog