Natječaj za izbor najboljih studenata u akad. god. 2016./2017.

Odjel za etnologiju i antropologiju Sveučilišta u Zadru raspisuje Natječaj za najboljeg studenata u prošloj akademskoj godini. Nagrada "Olga Oštrić" se dodjeljuje u tri kategorije na obje razine studija; za najbolji prosjek ocjena, za izniman angažman u izvannastavnim aktivnostima i za najbolji diplomski rad. Prijave za natječaj predaju se tajništvu Odjela uz podnošenje potrebne dokumentacije.

Rezultati natječaja objavit će se na mrežnim stranicama Odjela najkasnije do 15. prosinca. Nagrade i prigodna priznanja nagrađenim studentima dodijelit će se u sklopu božićnog domjenka Odjela koji se ove godine održava 20. prosinca, u 18 sati u prostorijama Studentskog kluba 'Božo Lerotić'.

Novčani iznos u obliku poklon bona nagrađeni studenti moći će iskoristiti za kupovinu knjiga u Sveučilišnoj knjižari 'Citadela'.

Povjerenstvo za nagrađivanje zaduženo za evaluaciju prijava čine: doc. dr. sc. Jadran Kale, asistentica Jelena Kupsjak i Magdalena Đurasek, predstavnica studenata.

Natječaj je otvoren od 20. studenog do 5. prosinca.

U prilogu je puni tekst Natječaja i Pravilnik.