Tjedan bez nastave - 'READING WEEK'

Tjedan bez nastave odnosno 'READING WEEK' održat će se od 26.11. do 30.11., studenti su dužni pročitati slijedeće naslove (jedno pitanje na završnom ispitu bit će iz zadane literature):

2. god. preddiplomskog studija: Rubić, Tihana, Škrbić Alempijević, Nevena, Jelavić, Željka, Petrović Osmak, Željka. 2009. 50 godina Hrvatskog etnološkog društva. HED. Zagreb

3. god. preddiplomskog studija:  Bićanić, Rudolf. 1996. Kako živi narod. Život u pasivnim krajevima. Knjiga I. I II. Tiskarna DAN. Ljubljana. (Ili starija izdanja iz 1936. i 1939.)

1. god. diplomskog studija: Zorić, Snježana. 2004. Yongsan-jae : buddhistički ritual kao zrcalna slika korejske kulture. Zagreb

2. god. diplomskog studija: Douglas, Mary. 2004. Čisto i opasno- antropološka analiza pojmova čistoće i tabua. Algoritam

Ova obavijest se ne odnosi na studente 1. god. preddiplomskog studija koji će tijekom tog tjedna imati nastavu prema rasporedu.