Prijem studenata prve godine preddiplomskog studija

Pozivamo sve studente prve godine preddiplomskog studija etnologije i antropologije da u ponedjeljak, 6. listopada 2014. dođu na susret s pročelnicom, nastavnicima i suradnicima Odjela za etnologiju i kulturnu antropologiju prema sljedećem rasporedu:

a) u 10,45 sati susret sa studentima prve godine prvog (a1) predmeta dvopredmetnog studija

b) u 11,45 sati susret sa studentima prve godine drugog (a2) predmeta dvopredmetnog studija.

Susret će se održati na matičnom odjelu u predavaonici 125, ulica dr. Franje Tuđmana 24i (Novi kampus).

Nakon službenog dijela susreta, molimo sve studente da se u 12,15 sati okupe ispred Sveučilišne zgrade (ulica dr. Franje Tuđmana 24i, Novi kampus) odakle kreće Antička tura po Zadru, posebno organizirana kao dobrodošlica novim studentima.