Odjel za etnologiju i antropologiju

Nagrada Olga Oštrić - rezultati natječaja

Drage studentice i studenti i svi prijatelji Odjela za etnologiju i antropologiju, i ove godine organiziramo prigodni Božićni domjenak koji će se održati u utorak, 17. prosinca 2019. u predavaonici 125 s početkom u 18:00 sati. Ovom prigodom pozivamo sve bivše i sadašnje studente, suradnike i prijatelje da nam se pridruže na domjenku. U sklopu domjenka kao i svake godine nagrađujemo najbolje student u nekoliko kategorija. Ove godine je Povjerenstvo za nagrađivanje studenata u sastavu doc. dr. sc. Tomislav Oroz, dr. sc. Katica Burić Ćenan i Ivana Šuplika, na temelju pristiglih prijava odlučilo je nagraditi sljedeće studente:

Nagradu Olga Oštrić osvojili su:
U kategoriji najbolji prosjek ocjena:

• preddiplomski studij: Magdalena Cukor
  • diplomski studij: Danijela Paska

U kategoriji izniman diplomski rad:

• Antonija Manestar za diplomski rad Izmještena zajednica Janjevaca u Kistanjama

U kategoriji izniman angažman u izvannastavnim aktivnostima na području etnologije i antropologije:

• Lucija Ostrogović

U kategoriji najbolja fotografija:

• Magdalena Devčić za fotografiju U iščekivanju života

Studenti će uz nagradu preuzeti poklon bon od 300,00 kn kojeg mogu iskoristiti u sveučilišnoj knjižari Citadela.

Čestitamo svim nagrađenim studentima i pozivamo sve ostale da svojim prisustvom uveličaju svečanost dodjele nagrade.

Theme picker