Kronike jednog projekta

Predstavljanje projekta Pazi što jedeš laboratorij

Izložba Pazi što jedeš Laboratorij postavljena je u sklopu pete godine održavanja projekta PŠJ LAB, a nudi studentske radove koji su rezultat dosadašnjih terenskih istraživanja, dokumentiranja nematerijalne kulture i izrade etnografskih filmova. Na izložbi će se moći pronaći predmeti korišteni u procesu dokumentiranja etnografske građe i oni prikupljeni na terenu.

Izložbu Vam donose Vizualna sekcija Kluba studenata etnologije i kulturne antropologije (KSEKA): Rea Drvar, Marija Rojko, AnoukTaylor, Petra Ilić i Ines Bačan u suradnji s:

dr. sc. Tanja Kocković Zaborski, viša kustosica, Etnografski muzej, Zagreb

doc. dr. sc. Tihana Rubić, Odsjek za etnologiju i antropologiju, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

doc. dr. sc. Danijela Birt Katić, Odjel za etnologiju i antropologiju, Sveučilište u Zadru

Matija Kralj, voditelj radionice snimanja i montaže kratkog filma.