Sve nastavne aktivnosti do kraja ljetnog semestra nastavljaju se održavati na daljinu

Poštovani kolege,

na Odjelu za etnologiju i antropologiju sve nastavne aktivnosti do kraja ljetnog semestra nastavljaju se održavati na daljinu (Merlin, Jitsi, Zoom i dr.). Molimo sve studente da se u slučaju poteškoća praćenja nastave jave nastavnicima jer se praćenje nastave kao i izvršavanje obaveza na kolegijima prati od strane nastavnika te će se uzeti u obzir pri oblikovanju završne ocjene.Također, nastavnici će studente obavijestiti na koji način će izvršiti ocjenjivanje pojedinih kolegija.

Iz Odjela

Pročitaj više