Tjedan bez nastave - 'READING WEEK'

Obavještavamo studente svih godina preddiplomskog (osim prve) i diplomskog studija etnologije i kulturne antropologije da će se Reading Week u ovom semestru održati od 1. do 7. travnja 2013. Tijekom Reading Week-a predavanja se neće održavati, osim za prvu godinu preddiplomskog studija. Umjesto predavanja studenti su dužni pročitati sljedeće knjige:

Prediplomski studij:

2.godina

·     Fortis, Alberto. 2004. Put po Dalmaciji. Split: Marjan Tisak.

3.godina

·     Čapo, Jasna i Valentina Gulin Zrnić. 2011. Mjesto, nemjesto. Zagreb: Biblioteka Nova Etnografija, (6. i 7. poglavlje).

Diplomski studij:

1.godina

·     Gulin Zrnić, Valentina. 2009. Kvartovska spika: Značenje grada i urbani lokalizmi u Novom Zagrebu. Zagreb: Jesenski i Turk.

Napomene:

Nastava iz kolegija Human Impacts on Ancient Environments održat će se 4. travnja, unatoč Reading Week-u!

·    Nastava iz kolegija Uvod u lingvističku antropologiju i Hrvatska povijesna toponimija održat će se prema već utvrđenom dogovoru s prof.dr.sc. Brozović Rončević!