Tjedan čitanja

Tjedan čitanja održat će se od 25.11. do 29.11., studenti su dužni pročitati sljedeće naslove (jedno pitanje na završnom ispitu bit će iz zadane literature):

2. god. preddiplomskog studija: Luketić, Katarina. 2013. Balkan: Od geografije do fantazije. Fakta, Zagreb.

3. god. preddiplomskog studija:  Hameršak, Marijana. 2011. Pričalice: O povijesti djetinjstva i bajke. Fakta, Zagreb.

1. god. diplomskog studija: Škokić, Tea. 2011. Ljubavni kod: Ljubav i seksualnost između tradicije i znanosti. Institut za etnologiju i folkloristiku, Zagreb.

2. god. diplomskog studija: Biti, Ozren. 2012. Nadzor nad tijelom: Vrhunski sport iz kulturološke perspektive. Institut za etnologiju i folkloristiku, Zagreb.

Napomena:

Ova obavijest se ne odnosi na studente 1. god. preddiplomskog studija koji će tijekom tog tjedna imati nastavu prema rasporedu.