Natječaj za izbor najboljih studenata u prošloj akademskoj godini

Odjel za etnologiju i antropologiju Sveučilišta u Zadru raspisuje Natječaj za izbor najboljih studenata u prošloj akademskoj godini. Nagrada "Olga Oštrić" se dodjeljuje u  šest kategorija na tri razine studija: za najbolji prosjek ocjena, za izniman angažman u izvannastavnim aktivnostima, za najbolji diplomski rad, najbolju fotografiju, najbolji projekt i najbolji članak ili esej. Prijave za natječaj predaju se tajništvu Odjela uz podnošenje potrebne dokumentacije.

Rezultati natječaja objavit će se na mrežnim stranicama Odjela najkasnije do 15. prosinca. Nagrade i prigodna priznanja nagrađenim studentima dodijelit će se u sklopu božićnog domjenka Odjela.

Novčani iznos u obliku poklon bona nagrađeni studenti moći će iskoristiti za kupovinu knjiga u Sveučilišnoj knjižari 'Citadela'.

Povjerenstvo za nagrađivanje zaduženo za evaluaciju prijava čine: doc. dr. sc. Jadran Kale, asistentica Jelena Kupsjak i Heidi Vuković, predstavnica studenata.

Natječaj je otvoren od 12. studenog do 30. studenog.

U prilogu je puni tekst Natječaja i Pravilnik.