Natječaj za najboljeg studenata Odjela

Odjel za etnologiju i antropologiju Sveučilišta u Zadru raspisuje natječaj za najboljeg studenata u prošloj akademskoj godini. Prijave za natječaj predaju se tajništvu Odjela uz podnošenje potrebne dokumentacije. Rezultati natječaja objavit će se na mrežnim stranicama Odjela najkasnije do 16. prosinca. Nagrade i prigodna priznanja nagrađanim studentima dodijelit će se u sklopu božićnog domjenka Odjela koji se ove godine održava 17. prosinca, u 18 sati u prostorijama Studentskog kluba 'Božo Lerotić'.

Novčani iznos u obliku poklon bona nagrađeni studenti moći će iskoristiti za kupovinu knjiga u Sveučilišnoj knjižari 'Citadela'.

Povjerenstvo za nagrađivanje zaduženo za evaluaciju prijava čine: doc. dr. sc. Jadran Kale, asistentica Jelena Kupsjak i Antonija Palčić, predstavnica studenata.

Natječaj je otvoren do 15. prosinca.

Prilog

Pravilnik